Preskočiť na obsah
PHP centrum

Obchod

PHP centrum s.r.o.

Ostatný nešpecializovaný maloobchod

Sídlo
Moravský sv. Ján
Od roku
2001
IČO
36 244 961

PHP centrum

Spoločnosť s ručením obmedzeným

Aktívna
Sídlo
Ružová 155, 908 71 Moravský sv. Ján
Na trhu od
25. júna 2001
IČO
36 244 961
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Odbor (SK NACE 47.12)
Ostatný nešpecializovaný maloobchod

Firma v číslach

25
rokov na trhu
2001
rok vzniku
4
položky predmetu činnosti

O firme

Spoznajte PHP centrum

Spoločnosť PHP centrum s.r.o. má sídlo na adrese Ružová 155, 908 71 Moravský sv. Ján. Zapísaná je od 25. júna 2001 (Obchodný register).

Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Ostatný nešpecializovaný maloobchod“ (47.12). Predmet činnosti tvorí 4 položky, napríklad maloobchod, veľkoobchod a reklamná a propagačná činnosť.

Základné údaje

Obchodné meno
PHP centrum s.r.o.
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
IČO
36 244 961
DIČ
2020184419
Dátum vzniku
25. júna 2001
Sídlo
Ružová 155, 908 71 Moravský sv. Ján
Obchodný register
Okresný súd Trnava, oddiel Sro, vložka č. 12939/T
Sektor (ESA 2010)
Národné súkromné nefinančné korporácie
Odbor (SK NACE 47.12)
Ostatný nešpecializovaný maloobchod

Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 1. mája 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.

Predmet činnosti

Čím sa PHP centrum zaoberá

Predmet podnikania podľa záznamu v registri – 4 položky.

  • Kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľnej živnosti

  • Kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľnej živnosti

  • Reklamná a propagačná činnosť

  • Sprostredkovateľská činnosť

Časté otázky

Základné informácie o firme

Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.

Kde sídli PHP centrum s.r.o.?

Sídlo je na adrese Ružová 155, 908 71 Moravský sv. Ján.

Čím sa PHP centrum s.r.o. zaoberá?

Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Ostatný nešpecializovaný maloobchod“ (47.12). Predmet činnosti zapísaný v registri zahŕňa napríklad: maloobchod; veľkoobchod; reklamná a propagačná činnosť; sprostredkovateľská činnosť.

Aké je IČO – PHP centrum s.r.o.?

IČO je 36 244 961, DIČ 2020184419.

Kedy vznikla PHP centrum s.r.o.?

Vznik: 25. júna 2001. Na trhu pôsobí 25 rokov.

Sídlo

Kde firmu nájdete

Ružová 155 908 71 Moravský sv. Ján

Registrový súd: Okresný súd Trnava

Je to vaša firma?

Získajte túto stránku pre seba

Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.

Získať vlastnú stránku

Vlastná stránka

Stránka pre PHP centrum s.r.o. podľa vašich predstáv

Ste majiteľ, konateľ alebo podnikateľ? Nechajte nám e-mail – ozveme sa vám, preberieme, čo má stránka obsahovať, a pripravíme ju na adrese php-centrum.sko.sk alebo na vašej vlastnej doméne.

  • Návrh na mieru podľa vašich požiadaviek
  • Vaše texty, fotografie, logo, služby a kontakty
  • Úpravy, kým nebudete so stránkou spokojní

E-mail použijeme iba na odpoveď na váš dopyt, nič vám neposielame automaticky. Viac v ochrane osobných údajov.

Požiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?

Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.

Pošleme naň odkaz na potvrdenie. Profil skryjeme až po potvrdení.